У Львові відзначатимуть День кельнера, щоб зібрати гроші на ЗСУ

Фото: nv.ua

Сьогодні, 22 травня, у Львові відзначатимуть День кельнера. У цей день будуть розповідати про тих працівників ресторанної справи Львова, які зараз захищають Україну від ворога. Також у кількох закладах на день кельнерами стануть відомі лідери думок: чайові, які вони зароблять, скерують на потреби військових.

Про це повідомили в Львівській міськраді. 

День кельнера у Львові відзначають вже багато років поспіль. В цей день власники закладів самі обслуговують гостей. Така акція має на меті продемонструвати важливість професії кельнера та підвищувати її авторитет.

Цьогоріч у межах цього унікального львівського свята побути кельнерами запросили відомих львів’ян, медійників, блогерів, волонтерів. Усі зароблені чайові скерують на закриття військових потреб. Окрім того, у цей день розкажуть історії львівських кельнерів, які захищають Україну чи активно волонтерять.

Заклади, які долучилися до відзначення Дня кельнера: ОмНомНом, Кава з молоком, Чотири чебуреки Prosecco Bar, Daily Dose of mmm, Vinoteca Praha, Братиська, Товариство, П’ятниця, Валентино, Кондитерська Крем&Джем, Старі Мури TEA BAR, Домашня пекарня «Кримська Перепічка», Альбертин, Re:Bro на Поляроні, Голодний Микола, ресторани «Кумпель», Ресторація Бачевських, Pizza Celentano на Ринку.

Уперше до Дня кельнера долучився столичний заклад: Beermaster Pub, де власники працюватимуть, аби зібрати чайові для пивовара, що служить у ЗСУ.

Волонтери/лідери думок, які долучилися до акції: ресторанний маркетолог, співзасновник ГО «Інститут галицької кухні» Всеволод Поліщук; власниця мережі пекарень Оксана Новікова; власниця домашньої кондитерської «Крем і джем» Ольга Тесляк; власниця «Чотири чебуреки Prosecco Bar» Тетяна Абрамова; діячки культури Юля Хомчин та Марта Більська.

оренда квартири Львів

Новини