У Львові виплачуватимуть по 50 тисяч гривень кожному, хто піде в ЗСУ

Фото: Р. Балук

50 тисяч гривень. Таку суму виплачуватимуть за підписаний у Львові контракт із військовими частинами Десантно-штурмових військ та морською піхотою. Таке рішення прийняли 12 січня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Виплата – 50 тисяч гривень – одноразова. Важливо, що її отримають ті, хто перебувають на військовому обліку на території Львівської міської територіальної громади та підписав контракт з військовими частинами Десантно-штурмових військ та морською піхотою.

«Це є перший крок, який ми можемо зробити. Звичайно, що проблем дуже багато є. І в місті, і в Україні. Але кожне місто має в першу чергу думати про тих, хто, сьогодні на передовій», – сказав голова Львівської територіальної громади Андрій Садовий.

«Щоб підрозділи Збройних сил були боєзданими. Для цього треба забезпечити належне комплектування цих підрозділів. Відповідно усі засоби, які дозволяють належним чином комплектувати Сили оборони вмотивованими людьми – це прекрасно. Тому такі ініціативи – це добре», – говорить представник Міністерства оборони України Олексій Бежевець.

Яким буде алгоритм цієї одноразової виплати наразі невідомо. Пропозиції готує управління соцзахисту Львівської міської ради. А ухвалюватимуть рішення про це на найближчому пленарному засіданні.

оренда квартири Львів

Новини