У Львові є влучання в об’єкт інфраструктури, троє людей постраждали

Фото: Андрій Садовий, Телеграм

У Львові під час ракетної атаки є влучання у об’єкт інфраструктури, вибуховою хвилею вибито вікна у 16 будинках на вулиці Науковій, поранено троє людей. Загалом на регіон летіло понад 10 ракет.

«За попередньою інформацією, на наш регіон летіло понад 10 ракет. ППО добре відпрацювали цю атаку, але все ж маємо одне попадання у об’єкт інфраструктури – про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Вибуховою хвилею вибило вікна у житлових будинках на вулиці Науковій, також зачепило школу На місці працюють оперативні служби. Встановлюємо наслідки атаки.»

За словами Садового, автобуси тимчасово курсуватимуть по вулиці Володимира Великого. Трамвай – їздить без змін.

Водночас, голова Львівської ОВА Максим Козицький зазначив, що під час ранкової атаки по Львову постраждали три людини. У двох – чоловіка та жінки, які живуть у будинках на Науковій, різані рани, допомогу їм надали на місці. Ще одного чоловіка з гематомою надбрівної ділянки госпіталізували.

На обʼєкті інфраструктури у Львові триває пожежа.

У 16 житлових будинках на Науковій вибуховою хвилею вибило частину вікон, пошкоджені машини, які були припарковані поруч.

Також голова ОВА додав, що під час ранкової атаки ракета влучила також у землю, неподалік житлових будинків на вулиці Науковій.

Пошкоджені вікна у пʼяти- та девʼятиповерхівках, у яких живуть люди, і вікна у центрі зайнятості.

оренда квартири Львів

Новини