У Львові затримали чоловіка, який з бритвою напав на двох жінок в центрі міста

Фото: Нацполіція

Схопив за шию та погрожував бритвою. У Львові 39-річний напав на студентку у стінах Львівського університету ім. І. Франка. А згодом, втікаючи звідти з бритвою, кинувся і на перехожу. Затримати нападника вдалося 20-річному студентові.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Злочин було скоєно вчора приблизно о 16-ій годині у жіночій вбиральні Франкового вишу.

«Я кажу: «Вибачте, ви помилились. Це жіночий туалет. А він каже: «Я знаю. Я прийшов по тебе». Я не побачила спочатку, що в нього є ніж. Стараюсь його обійти, а він мене бере отак до себе», – розповідає постраждала дівчина.

Крик по допомогу від неї почув студент, що перебував у коридорі. Він намагався спіймати нападника.

«Почалися крики, я вибігаю і чую вона кричить: «В нього є ніж». Я вибігаю з юрфаку і питаюсь перехожих куди він побіг», – пригадує рятівник.

Однак, затримати злочинця одразу не вдалось, бо він вибіг з університету, а студент за ним.

«Втікаючи, на вулиці Гнатюка зловмисники напав на ще одну жінку, 45-річну львівянку. Він знову погрожував жінці небезпечною бритвою та схопив її за шию», – говорить речниця управління Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська.

Але вчасно прибіг студент, якому і вдалось затримати нападника. Перехожі викликали правоохоронців, а юнак утримував зловмисника до їхнього прибуття.

Особу нападника встановлено – ним виявився житель Львова віком 39 років. Його затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Нападнику загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

оренда квартири Львів

Новини