У Львові змінили вартість проїзду. Для власників ЛеоКарт він подешевшає, для оплати готівкою – подорожчає

Фото: translations.com.ua

Львівська міськрада 8 грудня затвердила нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вони набудуть чинності 11 грудня із запровадженням безготівкової оплати проїзду.

Про це йшлося на засіданні виконкому Львівської міськради – повідомляє Liga.net.

З 11 грудня у всьому громадському транспорті Львова запрацює безготівкова оплата. Пасажири автобусів, тролейбусів та трамваїв зможуть оплатити проїзд ЛеоКарт, або банківською карткою, або пристроєм із NFC. Готівкова оплата поки що також залишається.

Вартість проїзду залежатиме від способу розрахунку, найменше буде коштувати електронний квиток ЛеоКарт.

Виконком вирішив уніфікувати вартість проїзду для всіх видів громадського транспорту. З понеділка, 11 грудня, вона становитиме:

– 13 грн за одну поїздку за оплати транспортною карткою ЛеоКарт;

– 15 грн за одну поїздку за оплати банківською карткою чи пристроєм із NFC;

– 20 грн за одну поїздку за оплати готівкою з подальшим підвищенням, оскільки місто хоче повністю відмовитися від готівкової оплати у транспорті.

Для студентів вартість квитка за ЛеоКарт становитиме 6,5 грн. За безквитковий проїзд штраф для всіх категорій пасажирів встановлено у розмірі 300 грн.

Зараз проїзд в електротранспорті коштує 10 грн, якщо оплачувати готівкою, і 8,5 грн – за умови безготівкової оплати через Приват 24. Вартість проїзду у міських автобусах становить 15 грн.

Щодо пільгового проїзду, то єдина категорія, яка з 11 грудня й надалі зможе скористатися у транспорті посвідченням, – це військові. Транспортну картку ЛеоКарт вони можуть отримати безоплатно.

оренда квартири Львів

Новини