У Львові зникли 20 млн грн, які міські депутати виділили на вітрила для фрегата «Дружба» – Шелестак

Скриншот з програми «Першого Західного»

У Львівській мерії приховують витрати від міських депутатів. Голова бюджетної комісії Львівської міськради Наталія Шелестак заявила, що мерія досі не надала звіту, на що були витрачені 20 млн грн, які на сесії в грудні минулого року виділили на допомогу військово-морським силам України. Йдеться про відновлення єдиного в Україні вітрильного фрегата «Дружба».

Про це депутатка розповіла в програмі Олега Радика «Go про» на «Першому Західному».

«До нас звернулась Одеська морська академія з проханням надати 20 млн грн на вітрила для фрегату «Дружба». Він у нас єдиний, але багато років не виходив у море.  Вони мали намір його використовувати як навчальний, просили гроші на вітрила та навігацію. Загальний запит був на 42 млн грн. Комісія його відхилила, але Андрій Іванович (Садовий-ред.) вирішив по-іншому, і всупереч регламенту та здоровому глузду, кошти виділили. 20 млн – це єдине, що залишилось в програмі, це був кінець року», – пояснює Наталія Шелестак.

За її словами, звіту про витрачені кошти немає, тому депутатський корпус не знає, куди були потрачені ці гроші.

«Якщо вони не нададуть звіт, який мали надати до 1 квітня, я буду змушена звертатись письмово не лише до них, а й в правоохоронні органи. Я вимагаю, щоб ми знали, на що ті 20 млн грн були витрачені», – наголосила Шелестак.

Фото: W. Fricke
оренда квартири Львів

Новини