У лютому і березні очікуються дуже активні дії на фронті – розвідка


Україна перебуває напередодні «дуже активної фази» війни, у лютому і березні очікуються дуже активні дії на фронті.

Джерело: представник Головного управління розвідки Міноборони ГУР МОУ Андрій Юсов в ефірі каналу Freedom, пише Українська правда

«Ми перебуваємо напередодні дуже активної фази. І лютий, і березень – будуть дуже активні дії».

За його словами, зараз ситуація на фронті важка – ворог продовжує наступальні дії.

Юсов зазначив, що росіяни розуміють, що посилюється міжнародна підтримка України і що скоро буде наступний «Рамштайн», тому продовжують кидати на штурмові дії частково мобілізованих, а також злочинців із ПВК «Вагнер» та інших приватних військових компаній.

За словами Юсова, втрати ворога набагато більші, ніж в української армії, але росіянам нічого не залишається, окрім як намагатися воювати «кількістю».

«Майстерність і мотивація українських воїнів, плюс техніка і плюс озброєння – як вітчизняні, так і допомога від міжнародних партнерів, – це те, що зрештою переламає хід цих наступальних дій», – підсумував представник розвідки.

Нагадаємо, раніше у ГУР заявляли, що весна і початок літа будуть вирішальними в російсько-українській війні – якщо новий наступ окупантів провалиться, то це буде кінцем Росії і диктатора Путіна.

В Інституті вивченні війни (ISW) вказують на те, що Росія, імовірно, задіяла ще не всі резерви, вона посилює військо на Донбасі, готуючись до наступу.

Секретар РНБО Олексій Данілов сказав з приводу наступу росіян, що не виключає «жодного сценарію в найближчі два-три тижні» і що «головні бої ще попереду».

оренда квартири Львів

Новини