У Міноборони допустили до експлуатації нові зразки «окопної РЕБ»

Фото: АрміяInform

Міноборони спільно з Генштабом ЗСУ завершили тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами, які підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових і рекомендували їх для постачання Силам оборони.

Про це повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, пише АрміяInform.

Водночас найближчим часом планується провести тестування низки тактичних засобів радіоелектронної боротьби з БпЛА та засобів виявлення БпЛА.

Серед систем, які нещодавно були допущені до експлуатації Міністерством оборони України, – комплекс радіоелектронної боротьби, який використовується для боротьби з усіма типами ворожих БпЛА, здатен подавляти сигнали управління, передачі даних супутникової навігації GPS, ГЛОНАСС, Galileo і Beidou, а також створювати множину фальшивих сигналів. Комплекс має пасивну систему виявлення та пеленгації безпілотників.

Наразі ще два зразки вітчизняних систем «окопної РЕБ» проходять кодифікацію в оборонному відомстві. Йдеться про комплекс, який протидіятиме російським «Ланцетам» та комплекс, що захищатиме від ворожих FPV-дронів.

оренда квартири Львів

Новини