У нас є план, спрямований на зменшення російського потенціалу – Буданов

Фото: WP

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що у військового керівництва є план, спрямований на зменшення військового потенціалу Росії і сподівається, що атаки на території РФ продовжаться.

Про це йдеться в інтерв’ю Буданова The Washington Post, пише Українська правда.

«Ми запропонували план, спрямований на зменшення російського потенціалу. Він охоплює багато аспектів, таких як військова промисловість… критичні військові об’єкти, їхні аеродроми, їхні командно-контрольні пункти».

За його словами, планується більше транскордонних атак російських добровольців всередині Росії за підтримки ГУР, а також більше атак з безпілотників.

Мета – показати, що очільник Кремля Володимир Путін не може «захистити населення від проникнення війни в Росію». «Коли ви сидите, скажімо, в Санкт-Петербурзі, і бачите війну тільки по телевізору, ви завжди будете підтримувати…. Але люди починають нервувати, коли якийсь об’єкт (атакують) біля їхнього будинку», – зазначив Буданов.

За його словами, снаряди, які спричинили більшість руйнувань, були російськими зенітними ракетами С-300, випущеними по українських безпілотниках, а не самі безпілотники, але травмуючий вплив на населення був однаковим. «Насправді шкода, яку завдають ці (зенітні) ракети, набагато вища, ніж шкода, яку потенційно може завдати безпілотник», – сказав він.

На уточнююче запитання, чи продовжаться українські атаки на території Росії, Буданов відповів: «Я сподіваюся на це».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у відеозверненні 17 квітня подякував всім в ЗСУ, хто готує спеціальні операції, «особливо важливі операції, надзвичайно вагомі, які знищують техніку російської армії, їхню бойову інфраструктуру». Він також підтвердив удар 17 квітня по аеродрому росіян в Джанкої в окупованому Криму.

оренда квартири Львів

Новини