У невизнаному Придністров’ї заявили про атаку дрона на військову частину і знищення гелікоптера

Фото: Первый Приднестровский

У невизнаному Придністров’ї (Молдова) заявили про вибух і пожежу на території військової частини у Тирасполі внаслідок атаки дрона-камікадзе, пожежа після удару могла знищити гелікоптер.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на придністровський державний канал «Первый Приднестровский», який поширив відповідні фото й відео з місця події.

«Сьогодні на території однієї з військових частин Тирасполя сталася пожежа, що виникла внаслідок вибуху».

Повідомляється, що вибух нібито стався внаслідок атаки дрона-камікадзе, політ якого було зафіксовано з боку «Клеверного мосту». Так званий «Клеверний міст» розташований на північ від Тирасполя, поруч з українським кордоном.

«Жертв немає. Працюють правоохоронні органи. Порушено кримінальну справу», – повідомив «Первый Приднестровский».

Виходячи з поширеного каналом відео, пожежа після нібито дронового удару могла знищити гелікоптер.

Як уточнює Телеграм-канал «Приднестровец», вибух стався о 12:10 за місцевим часом.

У січні у невизнаному Придністров’ї заявили про нібито підготовку в Молдові «спеціальних бойових груп» для вбивств і диверсій на придністровській території. Жодних доказів чи хоча б якихось підтверджень своїм заявам невизнана держава не навела.

Придністров’я, на території якого понад 30 років незаконно перебувають російські військові в порушення суверенітету Молдови, є джерелом регіональної напруженості.

У 2022 році тамтешня «влада» так само сповіщала про серію вибухів на об’єктах, що породило спекуляції про можливу підготовку до вторгнення сил РФ із придністровської території.

Нещодавно придністровське «МДБ» також пускало чутки про «інцидент із застосуванням вогнепальної зброї», який спростували і Київ, і Кишинів.

оренда квартири Львів

Новини