У Новояворівській лікарні відкрили реабілітаційне відділення  

Фото: ЛОВА

У Новояворівській лікарні імені Юрія Липи запрацювало стаціонарне відділення медичної реабілітації. У ньому зможуть відновлюватись воїни, пацієнти після інсультів, травм та немовлята.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

У новому відділенні на стаціонарному лікуванні одночасно зможуть перебувати до 30 пацієнтів. Стільки ж осіб можуть прийняти на деякі процедури впродовж дня.

«Наше реабілітаційне відділення впродовж 2 років працює за двома напрямками: це є реабілітація дітей до 3 років і реабілітація для дорослих та дітей. Сьогодні ми відкрили наше нове реабілітаційне відділення – «Реабілітація у стаціонарних умовах», – розповідає старша медична сестра відділення медичної реабілітації Новояворівської лікарні імені Юрія Липи Ольга Білинська.

Фото: ЛОВА
Фото: ЛОВА

Всі послуги пацієнти зможуть отримати в комплексі. Тут допомагають відновити роботу опорно-рухової системи, лікують неврологічні захворювання та різноманітні травми, а також серцево-судинні захворювання.

«Ми маємо в відділенні  окремі палати воїнів. Ми раді будемо допомогти і якоюсь частинкою докластися до загальної перемоги», – говорить в.о. директора Новояворівської лікарні Григорій Мороз.

Фото: ЛОВА

План реабілітації для кожного розробляє мультидисциплінарна команда. Це фізіо- та арготерапевти, психологи, логопеди, лікарі фізичної та реабілітаційної дисципліни.

«Відповідно до політики охорони здоров’я в нас було завдання – зробити 7 реабілітаційних відділень: стаціонарних та амбулаторних. Ми перебуваємо у відділенні на 30 ліжок стаціонарного лікування. Повністю зроблене відділення амбулаторної реабілітації. Ми чекаємо обладнання від Світового банку, яке може доповнити заклад», – зазначає голова Львівської ОВА Максим Козицький.

До слова, на капітальний ремонт приміщень з місцевої скарбниці виділили 6 мільйонів 800 тисяч гривень. Нове обладнання для реабілітації планують отримати у квітні-травні.

оренда квартири Львів

Новини