У обласному центрі «Захист Львівщини» навчатимуть цивільних військовій справі

Фото: ЛОР

Львівський обласний центр підготовки населення до національного спротиву «Захист Львівщини» навчатиме цивільних військовій справі. Депутати Львівської обласної ради планують створити центр на базі непрацюючого комунального підприємства «Охорона та захист Львівщини».

Про це повідомив голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Львівської облради Назарій Сумало.

«Львівська обласна рада точно не може відмежовуватися від цього процесу, а має бути його учасником. Тому ми пропонуємо дати старт діяльності комунального підприємства «Львівський обласний центр підготовки населення до національного спротиву «Захист Львівщини», яке, зокрема, навчатиме військовій справі працівників бюджетних установ, студентів, молодь та всіх охочих з Львівської області», – підкреслив Назарій Сумало.

За словами депутата, щоб не створювати нове комунальне підприємство, комісія доручила управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради змінити назву існуючого, але непрацюючого комунального підприємства «Охорона та захист Львівщини» на «Львівський обласний центр підготовки населення до національного спротиву «Захист Львівщини».

«Зміна назви комунального підприємства, внесення змін до його статуту, а також призначення в.о. керівника належать до повноважень управління майном спільної власності Львівської обласної ради. Тому комісія рекомендувала управлінню здійснити всі необхідні дії для запуску Львівського обласного центру підготовки населення до національного спротиву «Захист Львівщини».

Додам, що депутатський корпус обласної ради і Львівська ОВА підтримують ініціативу створення підприємства «Захист Львівщини»», – пояснив Назарій Сумало.

оренда квартири Львів

Новини