У Пентагоні розкрили деталі нового «Рамштайну»

Фото: Пентагон

У Пентагоні назвали ключову тему найближчого засідання Контактної групи з питань оборони України 23 січня – увагу зосередять на довгострокових потребах України.

Про це заявила речниця американського оборонного відомства Сабріна Сінгх, яку цитує AP, повідомляє «Європейська правда»

Зустріч відбуватиметься у момент, коли США не мають грошей і не можуть надіслати боєприпаси та ракети, необхідні Україні для боротьби з Росією, оскільки рішення про пакет допомоги все ще не ухвалене у Конгресі.

Речниця Пентагону підкреслила, що США сподіватимуться на допомогу Україні з боку інших союзників.

«Незважаючи на те, що ми не можемо надати свою допомогу у сфері безпеки прямо зараз, наші партнери продовжують це робити», – сказала Сінгх.

Нагадаємо, мністр оборони США Ллойд Остін, який спільно з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Чарльзом Брауном головуватиме на засіданні Контактної групи з питань оборони України 23 січня, візьме в ній участь із дому.

Останнє засідання у форматі «Рамштайн» відбулось у листопаді 2023 року, воно теж відбувалось у віртуальному форматі. Після нього стало відомо про створення низки нових коаліцій на підтримку обороноздатності України, зокрема з розбудови протиповітряної оборони, дронів, військово-морських і військово-повітряних сил.

оренда квартири Львів

Новини