У Польщі наймасовіше пошкодження українського зерна – 160 тонн

Фото: Мінінфраструктури

У ніч на 25 лютого пошкоджено 160 тонн українського зерна на польській залізничній станції Котомеж. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

«Пошкоджено 160 тонн українського зерна на польській залізничній станції.

Новий акт вандалізму – вночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу».

Як наголосив міністр розвитку громад, теториторій та інфраструктури Олександр Кубраков, Україна сумлінно виконує свої зобов’язання і згідно домовленностям з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там.

«Це четвертий випадок вандалізму на польских залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності і безвідповідальності», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр розвитку громад, теториторій та інфраструктури.

Польські ЗМІ повідомляють, що у вагонах везли кукурудзу. На місце події оперативно прибули представники місцевої влади та поліції. Наразі інформації про зловмисників та причини їхніх дій не надають.

оренда квартири Львів

Новини