У Польщі затримано чоловіка, який пропонував спецслужбам РФ допомогу із замахом на Зеленського

Фото: ОП

Українські силовики спільно з польськими партнерами затримали особу, яка пропонувала спецслужбам РФ співпрацю у здійсненні замаху на життя президента України.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

За даними слідства, підозрюваний за власною ініціативою налагодив контакт з представниками командування зс РФ, та повідомив їх про готовність працювати на користь їхньої військової розвідки. Його завдання включали збір та передачу країні-агресору інформації про безпеку аеропорту Жешув-Ясьонка на території Польщі. Це мало, серед іншого, допомогти російським спецслужбам спланувати можливий замах на життя президента України під час його перебування в цій країні.

Про можливе вчинення кримінального правопорушення українські прокурори та співробітники СБУ повідомили польських колег та передали їм ключові докази у цій справі в рамках надання міжнародно-правової допомоги

Завдяки успішним заходам та оперативному обміну інформацією між двома країнами завербованого агента спецслужб РФ вдалося ідентифікувати та затримати на території Польщі.

Польська прокуратура висунула затриманому звинувачення у готовності діяти на користь іноземної спецслужби. 18 квітня за клопотанням польської прокуратури Окружний суд міста Варшави застосував до нього запобіжний захід у вигляді тимчасового арешту. Слідчі дії тривають.

оренда квартири Львів

Новини