«У ракет РФ немає затримок, як у пакетів допомоги». Зеленський про понад 60 «Шахедів» і майже 90 ракет, якими вдарили по Україні цієї ночі

Фото: ОП

У ніч на 22 березня росіяни випустили по Україні понад 60 «Шахедів» і майже 90 ракет різних типів. Цілі: електростанції та лінії постачання енергії, гребля ГЕС, звичайні житлові будинки та навіть тролейбус.  

Про це повідомив президент України  Володимир Зеленський.

«За цю ніч було понад 60 «Шахедів» і майже 90 ракет різних типів. Цілі російських терористів світ бачить максимально чітко: електростанції та лінії постачання енергії, гребля ГЕС, звичайні житлові будинки, навіть тролейбус. Росія воює проти звичайного життя людей. Мої співчуття родинам та близьким загиблих від цього терору».

За словами Зеленського, у всіх містах, які постраждали від атаки, вже працюють необхідні служби. Рятувальники, енергетики, обласна та місцева влада, поліцейські, комунальні підприємства допомагають людям. Ніхто не залишиться без допомоги. Триває відновлення постачання електрики. Харків та область, Запоріжжя, Сумщина, Полтавщина, Дніпропетровщина, Одещина, Хмельницький та область, Вінничина, Франківщина – всюди, де це потрібно, від ночі тривають відновлювальні роботи.

«У російських ракет немає затримок, як у пакетів допомоги нашій державі. У «Шахедів» немає нерішучості, як у деяких політиків. Важливо розуміти ціну затримок і відкладених рішень.

Системи «Петріот» повинні захищати Харків і Запоріжжя, потрібна ППО, щоб захистити людей, інфраструктуру, будинки та греблі. Партнери точно знають, що необхідно. Точно можуть підтримати. Потрібні ці рішення. Життя має бути захищене від цих нелюдів з Москви.»

оренда квартири Львів

Новини