У ракетах та «Шахедах», якими вдарили по енергетиці України, було 7,5 іноземних компонентів – Зеленський

Фото: ОП

У ворожих ракетах та «Шахедах», які були використані для атаки на українську енергетику 22 березня, щонайменше 7,5 тисяч іноземних компонентів.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

«В усіх цих «іскандерах», «кинджалах» та інших російських ракетах, в «шахедах» десятки компонентів, які завозяться для терору з інших країн світу. В ракетах, що були використані за одну цю атаку проти України, проти нашої енергосистеми, було щонайменше триста типів компонентів з десяти країн. Разом із «шахедами» загалом щонайменше сім з половиною тисяч компонентів».

Зеленський наголосив, кожен з них – це порушення санкційних режимів проти Росії, кожен – це чиєсь намагання зробити гроші на знищенні життів. Потрібно це зупинити.

Презиедент України відзначив усіх лідерів держав, керівників міжнародних інституцій, партнерів, які висловились цими днями на підтримку України.

«Важливо спільно діяти кожного разу, коли ракети та дрони намагаються знищити наше життя. Діяти, щоб зменшити потенціал терору, заблокувати його. Зокрема, це стосується ППО. Обовʼязково – санкцій».

оренда квартири Львів

Новини