У РФ через санкції США зупинилися торги доларами та євро

Фото: росЗМІ

Мінфін Сполучених Штатів запровадив санкції проти Московської біржі. Торговий майданчик заявив про припинення торгів доларом і євро з 13 червня.

Про це пише «Європейська правда».

Як вказує американський Мінфін, російський правитель Владімір Путін раніше затвердив низку заходів для подальшого залучення капіталу через Мосбіржу як від російських осіб, так і від осіб із «дружніх країн».

Це дозволяє акціонерам «отримувати прибуток від військової машини Кремля шляхом інвестування в російський державний борг, російські корпорації та провідні російські оборонні підприємства», йдеться в повідомленні.

Під нові обмеження США також потрапили Національний кліринговий центр – контрагент у всіх валютних угодах Мосбіржі; Національний розрахунковий депозитарій – центральний депозитарій цінних паперів у Росії; а також страхові компанії «Согаз» і РНПК.

Після накладення американських санкцій Московська біржа оголосила про припинення торгів доларом і євро з 13 червня та зупинку всіх торгів інструментами з розрахунками в доларах і євро.

Нагадаємо, Мінфін США також оголосив про розширення механізму вторинних санкцій стосовно Росії та санкції проти понад 90 іноземних компаній та осіб, які допомагають Москві ухилятись від санкцій.

оренда квартири Львів

Новини