У РФ  мало інструментів протистояти конфіскації заморожених на Заході активів – Єрмак

Фото: Голос Америк

У Росії мало інструментів, щоб протидіяти конфіскації заморожених на Заході активів.

Про це голова Офісу президента України Андрій Єрмак сказав в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні ми в повній і практично щоденній координації з усіма відомствами наших партнерів. Безумовно, іноді виникають економічні чинники, іноді виникають чинники, як, наприклад, із російськими пропагандистами, коли законодавство країн-партнерів є таким, що їм треба зважувати всі нюанси, усі можливі судові позови, як вони на це реагуватимуть, і багато інших чинників. Але ми ні на мить не зупиняємося», – сказав він.

«Я вважаю, що хоч би які російські наративи там виходили, санкції мають нищівну для російської економіки силу. Не завжди це відбувається досить швидко, але на перспективу це працює дуже ефективно», – зазначив Єрмак.

За його словами, питання конфіскації заморожених держактивів РФ стало на крок ближчим. «Саме тому риторика Росії, в тому числі керівництва Росії, а сьогодні я прочитав новину, що вони там збираються витребувати чи не царської Росії власність тощо. (…) Я думаю, тим самим вони відкрито визнають, що у них мало інструментів протидіяти цьому. За ними завжди видно, коли вони починають ображати, погрожувати і таке інше: значить, «хороші чоботи – треба брати»,– сказав Єрмак.

оренда квартири Львів

Новини