У США заявили про «серйозну загрозу нацбезпеці» пов’язану з Росією

Фото: CNN

Голова Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США Майк Тернер надав для ознайомлення всім членам Конгресу розвідувальну інформацію про «серйозну загрозу національній безпеці» – джерела стверджують, що загроза пов’язана з Росією.

Про це повідомляє телеканал CNN, пише «Європейська правда».

У середу Тернер надіслав своїм колегам по Конгресу лист, в якому зазначив, що йдеться про термінове питання «щодо дестабілізуючого іноземного військового потенціалу».

Одне з джерел телеканалу, яке бачило розвіддані, зазначило, що «насправді йдеться про дестабілізуючий російський потенціал, який викликає велике занепокоєння, про який нам нещодавно стало відомо».

У листі Тернер зазначив, що 13 лютого Комітет з питань розвідки Палати представників проголосував за надання певної інформації для ознайомлення законодавцям.

За його словами, конгресмени мають час для ознайомлення з нею між середою і п’ятницею.

Тернер також закликав президента Джо Байдена розсекретити «всю інформацію, що стосується цієї загрози».

Радник з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що він особисто зв’язався з провідними законодавцями з комітетів з питань національної безпеки до того, як Тернер публічно попередив про «серйозну загрозу національній безпеці».

«На початку цього тижня я звернувся до «великої вісімки» (вісьмох лідерів Конгресу, які отримують інформацію щодо секретних питань розвідки), щоб запропонувати себе для особистого брифінгу з «великою вісімкою», і ми запланували брифінг для членів Палати представників «великої вісімки» на завтра», – сказав Салліван, який відмовився деталізувати характер загрози.

Він підкреслив, що адміністрація Байдена «пішла далі і більш творчо, більш стратегічно підійшла до розсекречення розвідданих в національних інтересах Сполучених Штатів, ніж будь-яка інша адміністрація в історії».

Нагадаємо, напередодні Сенат США остаточно схвалив законопроєкт про виділення 95 мільярдів доларів на національну безпеку. Він передбачає 61 мільярд доларів для України.

оренда квартири Львів

Новини