У Стрийському районі стався витік газу, 29 людей відселили

Фото: Твоє місто

У селі Розвадів Стрийського району уночі стався витік газу, газопостачання до села тимчасово припинили. 29 людей, зокрема 9 дітей, відселили до родичів.

Про це повідомив голова Львівської ОВА (ОДА) Максим Козицький.

«Уночі у Розвадові стався витік газу. На території шести домогосподарств з-під землі виходив природний газ. В одному житловому будинку він виходив з-під фундаменту. Газопостачання до села тимчасово припинили. 29 осіб, зокрема 9 дітей, відселили до родичів».

За словами Козицького, у селі уже відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС. Причину витоку газу встановлюють. Зараз фахівці обстежують кожен об’єкт, який перебуває в радіусі витоку, підраховують збитки та наслідки події.

На місце виїхали представники департаменту з питань цивільного захисту населення ЛОДА, департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОДА, департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, а також фахівці ГУ ДСНС у Львівській області.

Голова ОВА додав, профільні спеціалісти спостерігають за розвитком подій та роблять необхідні розвідки. Повертатися до домівок людям, господарства яких постраждали, рекомендують лише після дозволу фахівців.

оренда квартири Львів

Новини