У Стрийському районі в межах об’їзної траси стався зсув земляної дамби

Фото: Стрийська міськрада

В результаті дощових паводків та весняних повеней на території міста Стрий відбувається руйнування частини лівого берега річки Стрий. Унаслідок цього виникла аварійна ситуація – зсув земляної дамби. Він трапився в межах об’їзної траси Київ-Чоп, між Стрийською міською лікарнею  та ТЦ «Епіцентр К».

Про це повідомляють в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Розмита ділянка дамби має тенденцію до збільшення та швидкого погіршення ситуації, враховуючи наближення сезонного підйому рівня води (червень-липень). В цій частині річки Стрий рівень води в критичні моменти може підійматися до 6,5 метрів.

На засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС зробили детальний аналіз ситуації, що склалася, та визначили шляхи вирішення небезпечної події.

Зокрема, за рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради уже виділили 3 млн. грн  із резервного фонду. Безпосередньо на місці зсуву ґрунту тривають аварійно-відновлювальні роботи, а саме розчищення під’їзних шляхів до місця руйнування, що дасть можливість створення тимчасової дороги для під’їзду великогабаритної техніки для укріплення дамби.

«Часу на відновлення обмаль. В найкоротші терміни ми маємо показати дієвість та ефективність всіх залучених служб. Основна мета вчасно запобігти надзвичайній ситуації, зберегти життя людей, спокій та безпечне проживання у місті. Закликаю жителів Стрия на час проведення аварійно-відновлювальних робіт, дотримуватися правил безпеки та утриматися від прогулянок на аварійній ділянці дамби», – наголосив директор департаменту з питань цивільного захисту ЛОВА Ігор Туз.

оренда квартири Львів

Новини