У судах РФ рекордна кількість справ про дезертирство − розвідка Британії

Фото: росЗМІ

У військових судах Росії розглядають рекордну кількість справ про дезертирство, також є рекордною кількість прохань від росіян про притулок в іноземних країнах.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Великої Британії, пише Європейська правда.

Розвідка посилається на дані російського незалежного видання «Медіазона», яке пише, що у березні російські військові суди засудили за дезертирство рекордну кількість військовослужбовців Збройних сил Росії – 64 особи.

Загалом же з моменту «часткової» мобілізації у вересні 2022 року кількість таких справ у судах становить 7400, найбільше з них припадає на Московську область – 496.

Розвідки наголошують, що «багато солдатів, яких вдалося розшукати і які постали перед військовим судом, отримавши умовні терміни, повернулися до своїх частин і на фронт».

Також британська розвідка зазначає, що рекордного рівня сягнула і кількість прохань про надання притулку в західних країнах від громадян Росії, які ухиляються від військової служби.

У відомстві підкреслюють, що російські солдати, в тому числі примусово призвані під час «часткової» мобілізації у вересні 2022 року, зобов’язані залишатися на військовій службі на невизначений термін з невеликою перспективою звільнення.

Нагадаємо, у попередньому огляді розвідка Великої Британії повідомила, що після захоплення села Новомихайлівка Донецької області окупаційні війська РФ прагнутимуть просунутися в напрямку села Костянтинівка, що за два кілометри на захід.

Перед цим огляд був присвячений спеціально створеному в російській армії підрозділу для представників кремлівської еліти.

оренда квартири Львів

Новини