У Тернополі УПЦ МП заборонили користуватися землею під Кафедральним собором

Фото: Тернопільська міськрада

Депутати Тернопільської міської ради одноголосно позбавили Тернопільську єпархію УПЦ МП права користування земельною ділянкою, на якій розташований Кафедральний собор Віри, Надії, Любові та матері Софії.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Зазначається, що 17 квітня на позачерговому 24 засіданні сесії Тернопільської міської ради депутати одноголосно підтримали та прийняли рішення «Про припинення управлінню Тернопільської єпархії УПЦ права користування земельною ділянкою, що розташована на ділянці вул. Євгена Коновальця, 1.

Згідно з рішенням, Управлінню Тернопільської єпархії Української православної церкви (код ЄДРПОУ 14052348) припинено право постійного користування земельною ділянкою площею 0,5484 га (кад. номер 6110100000:06:002:0018) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, що за адресою вул. Євгена Коновальця, 1 у Тернополі.

За словами міського голови Сергія Надала, раніше було отримане спільне звернення від кількох фракцій і на їх підставі відбулося засідання погоджувальної ради, на яку були запрошені керівники фракцій і депутатських груп Тернопільської міської ради.

Під час обговорення було прийняте однозначне рішення про необхідність скликати позачергову сесію і прийняти рішення про позбавлення права користування земельною ділянкою.

Також рішення отримало відповідні висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

оренда квартири Львів

Новини