Аварійні відключення електроенергії у Львові та області скасовані – «Львівобленерго»

Фото: slovoidilo

Аварійні відключення електроенергії у Львові та області скасовані. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. У зв’язку з цим, енергетики просять ставитись до використання електроенергії у пікові години ощадливо. Напередодні, у вівторок-середу у більшості областей України, у тому числі на Львівщині, за розпорядженням НЕК «Укренерго» впроваджували аварійні відключення, тому графіки не запроваджували.

Про це повідомили в «Львівобленерго».

Там пояснили, що причиною відключень у всіх регіонах нашої держави є наслідки масових обстрілів російськими окупантами енергетичних об’єктів – електричних станцій, які виробляють електроенергію, а також підстанцій і ліній, через які передається вироблена електроенергія.  

«Аварійні відключення застосовуються у разі різкого виникнення дефіциту потужності в енергосистемі держави. Їх вводять негайно за розпорядженням диспетчера «Укренерго» і тривають до відповідного наступного розпорядження.

Важливо: аварійні та погодинні – це різні відключення! Різниця між аварійними та погодинними відключеннями в тому, що погодинні плануються заздалегідь, і енергокомпанії мають змогу повідомити про них споживачів раніше, на відміну від аварійних відключень. Аварійні відключення не мають графіків, оскільки застосовуються позапланово і негайно. Натомість погодинні — мають чіткий графік, який оприлюднений на сайті та чат-ботах. Наголошуємо: у вівторок та середу застосовували саме аварійні відключення, тому вимкнення були без графіку», – йдеться в повідомленні.

Про те, чи ваш будинок входить до переліку аварійного відключення в енергосистемі, можна дізнатись, якщо підписатись на онлайн-сервіси «Львівобленерго» у Viber» та Telegram, та у «Персональному кабінеті». Туди приходять адресні повідомлення про аварійні відключення.

Також інформація доступна на сайті «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/

На сайті з допомогою пошуку діючих відключень можна отримати інформацію про знеструмлення в режимі реального часу.

оренда квартири Львів

Новини