У Воронезькій області після атаки БпЛА детонує склад з боєприпасами

Фото: Cоцмережі

У Воронезькій області РФ після нічної атаки невідомих безпілотників почалася пожежа на складі із «вибухонебезпечними об’єктами».

Про це пише Astra.

Зокрема, губернатор Олександр Гусєв заявив, що минулої ночі черговими силами російської ППО було виявлено та знищено кілька БпЛА над територією Воронезької області. Під час падіння їх залишків сталася пожежа на одному зі складів. У Підгоренському районі розпочалася детонація вибухонебезпечних об’єктів.

«За попередніми даними, ніхто із громадян не постраждав. На місці працюють оперативні служби, військові та представники влади для ліквідації НС. У разі потреби для евакуації мешканців прилеглих населених пунктів підготували автобуси.»

У телеграм-каналі також розмістили відео та фото із місця події.

Згодом Гусєв повідомив, що у межах населеного пункту, де відбулась атака дронів, оголошено надзвичайну ситуацію і розпочато евакуацію місцевих жителів. За даними Astra, йдеться про склад з боєприпасами у Сергіївці.

Разом з тим, як повідомляють джерела ЗМІ, склад боєприпасів у Воронезькій області підірвали дрони СБУ.  На 9 тисячах квадратних метрів ворог зберігав ракети класу «земля-земля», «земля-повітря», снаряди для танків і артилерії, ящики з набоями для вогнепальної зброї.

оренда квартири Львів

Новини