У Вовчанську ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію – ОСУВ «Хортиця»

Фото: ЗСУ

На Харківщині, зокрема у Вовчанську, захисникам вдалося стабілізувати ситуацію, але обстановка залишається складною.

Про це повідомив речник начальник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Наразі на Харківщині оперативна обстановка залишається складною, вона динамічно змінюється. Однак нашим Силам оборони та всім залученим підрозділам вдалося стабілізувати ситуацію, зокрема в місті Вовчанськ».

Волошин додав, що ситуація в Харківській області постійно змінюється.

Крім того, російські війська не полишають спроб прорвати українську оборону біля Липців та Стариці: «Наземні штурми загарбники поєднують, звісно, з авіаційними ударами. Окупанти застосовують авіацію якраз для завдавання ракетно-бомбових ударів по Харкову та інших населених пунктах області».

Протягом минулого тижня армія РФ здійснила 83 атаки на цьому напрямку, а від початку доби зафіксовано п’ять бойових зіткнень.

«Кількість боєзіткнень з ворогом в порівнянні з минулою добою знизилась майже удвічі. Ворог не припиняє спроб зосереджувати зусилля на напрямку Стрілеча-Липці та на захопленні міста Вовчанськ із подальшим виходом до Білого Колодязя й розгортанням наступу в тили наших військ».

оренда квартири Львів

Новини