У ЗСУ пояснили, чи можливий повторний наступ росіян на Харків

Фото: Володимир Фітьо, Соцмережі

Російська Федерація продовжує тероризувати обстрілами прифронтові території, зокрема й Харків, але інформація про можливий повторний наступ військ агресора на Харківщину не відповідає дійсності.

Про це заявив речник командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону, повідомляє Українська правда.

«Ця інформація (про можливий наступ РФ на Харків – ред.) неодноразово звучить з вуст різних посадових осіб з-за кордону, аналітичних груп і так далі. Можу заспокоїти харків’ян: для того, щоб піти ще раз на Харків, необхідно провести ряд заходів, які в час «війни онлайн» провести непомітно для нас, для нашої розвідки, практично неможливо.

Тому для того, щоби піти на Харків, їм треба зібрати дуже великі сили, яких у них немає. Поголів’я російської армії, яке знаходиться на північному кордоні, на Куп’янському напрямку, ми контролюємо, ми бачимо їхні переміщення, і відповідно поки що загрози для Харкова з півночі саме немає. Там є інженерні укріплення, там знаходяться Сили оборони… Ситуація під контролем і теми для переживання у харків’ян немає».

оренда квартири Львів

Новини