Угруповання, яке здійснило теракт в РФ, намагалося кілька разів атакувати Францію – Макрон

Фото: DW

Філія угруповання «Ісламська держава», яка взяла відповідальність за теракт в концертній залі Crocus City Hall у Підмосков’ї, протягом останніх місяців намагалася здійснити кілька атак на Францію.

Про це заявив французький президент Емманюель Макрон, пише «Європейська правда» з посиланням на Le Parisien.

Французький президент коментував рішення уряду підняти рівень терористичної загрози в країні до максимального після подій в РФ.

Коли його спитали про теракт у РФ, він сказав, що те саме угруповання, яке причетне до подій у Crocus City Hall, «здійснило кілька спроб на нашій землі за останні місяці».

В резиденції французького прем’єр-міністра раніше заявляли, що причетне до теракту угруповання «загрожує Франції і було причетне до кількох нещодавніх зірваних атак у кількох європейських країнах, включаючи Німеччину і Францію».

Макрон висловив побажання «знайти винних якомога швидше» і закликав продовжувати «ефективні дії проти цих груп, які планують напади в декількох країнах», пообіцявши «посилення співпраці» з Росією в цьому питанні.

Нагадаємо, минулої п’ятниці група озброєних людей відкрила вогонь з автоматів у концертній залі в місті Красногорськ перед початком концерту гурту «Пікнік». Терористичне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за напад, у якому загинули щонайменше 137 людей.

Напередодні у Франції після подій у Росії оголосили про підвищення рівня терористичної загрози до максимального.

У Німеччині також попереджають про гостру загрозу з боку терористів-ісламістів.

оренда квартири Львів

Новини