Україна дала три дні Червоному Хресту на відвідання Оленівки, інакше – знайде варіанти

Фото: ОП

Міжнародному Комітету Червоного Хреста дали три дні для направлення місії до колонії в Оленівці, де утримуються українські військовополонені

Про це в Телеграм повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«​​Сьогодні ми дали Міжнародному Комітету Червоного Хреста три дні для направлення місії до колонії в Оленівці, де утримуються українські військовополонені. Поставив таку безальтернативну вимогу».

«В іншому випадку Україна буде застосовувати всі можливі інформаційні та дипломатичні засоби для зрушення з місця цього питання. Ми разом зі своїми партнерами зможемо знайти варіант, як сформувати експертну групу і людей, що будуть готові виконати ту місію, яку має виконати Червоний Хрест».

Він наголосив, що не розуміє, чому протягом всього цього періоду досі до Оленівки не прибула місія Червоного Хреста. Немає часу чекати, оскільки йдеться про людські життя.

Україна зі свого боку готова всіляко сприяти цій місії. Зокрема, туди можуть поїхати українські народні депутати. А також партнери – представники країн, провідні засоби масової інформації.

«Але ми чекати більше не будемо. Кожна година, кожен день – це життя наших людей. І війна – це сьогодні іспит для кожної людини, зокрема, іспит для міжнародних організацій. Якщо є бажання, то завжди знаходиться спосіб його реалізувати».

оренда квартири Львів

Новини