Україна домовляється про чергові пакети допомоги та нові угоди щодо безпекових гарантій – Зеленський

Фото: ОП

Україна готує нові угоди з партнерами щодо безпекових гарантій, також триває робота з ключовими країнами і щодо конкретної оборонної підтримки, зокрема чергових пакетів допомоги.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Вже проводжу наради щодо наступного тижня – наших міжнародних заходів, які ми плануємо.

Це стосується і відносин із партнерами у Європі, у Євросоюзі. Додамо активності.

А також це стосується безпекових гарантій для України. Готуємо нові угоди з партнерами – сильні двосторонні угоди. Січень та лютий мають принести відповідні результати. Вже бачимо конкретні дати, коли можуть бути нові й сильні документи».

Зеленський наголосив, усією архітектурою безпекових гарантій – новою архітектурою – Україна фактично повертає до життя, реанімує систему міжнародного права.

«І коли для України буде повернуто справедливість, коли наша безпека буде відновлена, це й для інших у світі працюватиме».

Також, за словами президента, триває подальша робота з ключовими партнерами України і щодо конкретної оборонної підтримки вже зараз, цими тижнями й місяцями, тож будуть нові оборонні пакети.

«Я вдячний усім друзям України у світі, хто розуміє, що поле бою не може просто зачекати й що порятунок життів не може бути відкладений, і всім, хто намагається пришвидшити рішення, які потрібні – потрібні саме зараз».

«Лише протягом однієї минулої доби на фронті відбулося понад сотню бойових зіткнень – інтенсивних боїв. Найбільш жорстко – в Авдіївці, Марʼїнський напрямок – Красногорівка, Лиманський напрямок, Сіверський напрямок, Купʼянський напрямок наш, Херсонський напрямок – в Кринках. Наша стійкість зараз, знищення ворога зараз критично важливі. У Росії не має бути ілюзій, ніби їй щось вдасться. І я дякую кожному нашому воїну, усім в Україні, хто бʼється зараз, хто працює зараз, хто допомагає, щоб наш народ, наша держава могли виграти цей рік».

оренда квартири Львів

Новини