Україна домовляється з країнами Європи про екстрадицію топкорупціонерів – Малюська

Фото: Радіо Свобода

Міністерство юстиції проводить роботу над поверненням у країну корупціонерів, які втекли в європейські країни, насамперед, намагатимуться повернути топкорупціонерів.

Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі загальнонаціонального телемарафону, пише Інтерфакс-Україна.

«У країнах Європи, в яких у більшості перебувають наші топзлочинці,… їхні суди дуже дбайливо ставляться до питань екстрадиції, зокрема, у зв’язку з тим, що у нас війна триває. І їхні адвокати, безумовно чиновники колишні або топкорупціонери отримують хороших адвокатів, наголошують на тому, що передавати в Україну таких персонажів буде вкрай небезпечно.

Тому в більшості випадків, на жаль, наші закордонні партнери відмовляють поки що в екстрадиції. Але це явище, принаймні щодо топкорупціонерів, вважаємо, що тимчасове», – сказав міністр.

Він наголосив, в першу чергу Україна спробує дістати тих, хто вкрав найбільше. А середня риба та інші персонажі підуть пізніше.

«Після того, як ми адаптуємо, налаштуємо нашу систему прийому екстрадованих громадян під час війни, безумовно, показники покращаться», – підсумував Малюська.

оренда квартири Львів

Новини