Україна домовляється з партнерами про додаткові ППО, щоб захистити південь – Зеленський

Фото: ОП

Україна домовляється з партнерами заради додаткових комплексів ППО, які можуть дати спокій і безпеку Одесі, Миколаєву та іншим мстам, які останніми днями потерпають від російських повітряних атак.

Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Ми максимально активно працюємо з партнерами заради додаткових комплексів ППО, які можуть дати спокій і безпеку і нашій Одесі, і всім іншим містам, громадам нашої країни».

Зеленський наголосив, тільки за чотири дні цього тижня, з понеділка, російські терористи вже застосували проти Одеси та Одещини, Миколаєва, інших наших південних міст і громад майже 70 ракет різних типів, майже 90 «Шахедів».

За його словами, ЗСУ вдалося збити частину ворожих ракет і дронів, але, на жаль, потужностей української ППО поки не вистачає, щоб дати захист усьому українському небу…

Зеленський також подякував кільком державам, які посилили санкції проти російських субʼєктів, які так чи інакше допомагають Росії вести цю людиноненависницьку агресію.

«Я дякую Сполученим Штатам, Канаді, Європейському Союзу. Сотні нових санкційних цілей успішно реалізовані. Росія та кожен у цьому світі, хто наважується допомагати терористам, повинні відчувати постійне зростання санкційного тиску – чи то фізичні особи, чи то компанії, чи то країни».

Він також згадав і важливе рішення Національного банку України щодо фінансової установи, яка працює належить російським олігархам – вони під санкціями в різних юрисдикціях.

«Були застосовані санкції РНБО. І тепер буде правильно, щоб Кабінет Міністрів України невідкладно розглянув відповідні пропозиції Нацбанку України та підтримав їх щодо цієї фінансової установи. В інтересах вкладників, заради фінансової стабільності та елементарної справедливості».

оренда квартири Львів

Новини