Україна і Польща обговорили повернення викрадених РФ українських дітей

Фото: Ігор Жовква, Фейсбук

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква і міністр з питань ЄС Польщі Шимон Шинковський вель Сенк обговорили розробку дієвих механізмів повернення викрадених росіянами українських дітей та притягнення РФ до відповідальності за вчинені злочини.

Про це Ігор Жовква повідомив у Фейсбук.

За його словами, не дивлячись ні на які перешкоди, Україна знаходиться на фінальній стадії виконання рекомендацій Єврокомісії щоб отримати рішення щодо переговорів про вступ до ЄС ще цього року.

Зокрема, з Шимоном Шинковським вель Сенком обговорили спільні кроки у сфері європейської інтеграції нашої країни, включаючи координацію дій та обмін досвідом під час переговорів про вступ.

Польща готова допомагати Україні не лише політично, але й практично, враховуючи свій 19-річний досвід перебування в ЄС

Також розмовляли про підготовку до чергового засідання Європейської Ради, яке відбудеться на наступному тижні, та його очікувані результати в контексті інтересів України

Заторкнули питання ефективності санкційної політики ЄС проти російського агресора, рівень підтримки ЄС в оборонній сфері та допомогу у відбудові деокупованих територій

«Також обмінялися думками щодо проблематики викрадення Росією українських дітей, розробки дієвих механізмів їхнього повернення в Україну та способів притягнення РФ до відповідальності за вчинені злочини».

«Між іншим, Польща головуватиме в ЄС у 2025 році. Може до цього часу здивуємо євроскептиків та перевершимо найоптимістичніші очкування? Думаю, це цілком реально».

оренда квартири Львів

Новини