Україна не може бити по білоруських аеродромах, поки нема згоди Заходу, – Петро Черник

Фото: ТАСС

Упередити обстріли з Білорусі. Україна може вдарити ракетами по білоруських аеродромах, звідки злітають літаки, які запускають ракети по Україні. Але це може мати погані наслідки. Так вважає військовий експерт Петро Черник.

Про це він розповів у програмі «Піксель війни» на «Першому Західному».

«Бомбити аеродроми Білорусі доцільно, але складно. Європейська система міжнародних відносин має правила і ми цих правил маємо дотримуватись, бо ми задекларували що йдемо в ЄС, НАТО – цивілізований правовий світ. А отже, за правилами, якщо ми збираємось бити по Білорусі, ми маємо їм оголосити війну», – вважає експерт.

Крім того, він наголошує, що це можуть неоднозначно сприйняти на Заході.

«Як тільки ми це зробимо, в Європі крайньоправі і крайньоліві, а на цьому полі грає Росія в частині спецслужб, почнуть крик: «А чому українці б’ють по білорусах? Чим вони кращі від росіян? Це їхні внутрішні розбірки». І уряди країн будуть змушені рахуватись з такими думками своїх громадян», – говорить Петро Черник.

На його думку, Україна зможе бити по білоруських аеродромах, як тільки дійде до консолідованої позиції Заходу і України про можливість таких ударів.

оренда квартири Львів

Новини