Україна отримає від міжнародних партнерів $115 млрд довгострокової підтримки – Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм

Україна отримає від міжнародних партнерів $115 млрд довгострокової підтримки, які не лише забезпечать фінансову стабільність країни, але й дають чіткий сигнал РФ, що союзники підтримуватимуть Україну стільки, скільки буде потрібно.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Міжнародні партнери нададуть Україні $115 млрд довгострокової підтримки. Це не просто забезпечить нашу фінансову стабільність, але й посилає чіткий сигнал росії, що союзники України підтримуватимуть нас стільки, скільки буде потрібно. До повної перемоги».

Шмигаль розповів, що мобілізація ресурсів для відновлення України одна з головних тем робочого візиту у Вашингтон. У цьому контексті виступив на круглому столі міністерського рівня на підтримку України в Світовому банку. Відкрив цей захід у межах Spring Meetings онлайн-виступ президента Володимира Зеленського.

За його словами, відновлення розпочинаємо вже зараз. У 2023 році на проєкти швидкої відбудови потрібно $14 млрд. Ведемо перемовини з партнерами, аби залучити всі необхідні кошти вже влітку цього року. Так зможемо виконати всі завдання в п’яти пріоритетних галузях відновлення.

«Надзвичайно вдячні США, ЄС, Світовому банку, МВФ, іншим країнам G7 та всім міжнародним партнерам, які сьогодні допомагають нам вистояти та почати відновлення».

оренда квартири Львів

Новини