Україна починає масове виробництво роботизованих наземних комплексів – Федоров

Фото: Михайло Федоров, Телеграм-канал

Україна починає масове виробництво роботизованих наземних платформ, на полігоні уже випробувано понад 50 комплексів.

Про це повідомив віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«В Україні починається масове виробництво роботизованих наземних платформ. Brave1 випробував на полігоні 50+ комплексів.

Випробування проходили платформи-камікадзе, турелі, платформи, які знищують позиції й техніку росіян, мінують, розміновують, евакуюють поранених та підвозять боєприпаси на позиції.

Роботи успішно показали себе на полігоні, за кілька місяців вони будуть на полі бою – сотні різних платформ закуплять через UNITED24. Продовжуємо розвивати інновації, щоб Сили оборони могли їх закуповувати».

За словами Федорова, основна мета наземних роботів – мінімізувати участь людини на полі бою. Це допоможе зберігати життя і здоров’я українських воїнів. Наземні роботизовані комплекси стануть наступним геймчейнджером цієї війни, яким вже є дрони. Це асиметрична відповідь на кількісну перевагу ворога.

Міністр наголосив, той шлях, що Україна пройшла з БпЛА, зараз проходимо з роботизованими платформами.

«На платформі Brave1 зареєстровано понад 140 роботизованих систем, 96 з них пройшли оборонну експертизу, 14 розробок кодифіковано за стандартами НАТО. Частина із цих роботів уже працює на фронті, як-от турель ШаБля».

оренда квартири Львів

Новини