Україна повернула з окупації 4 дітей разом з сім’ями

Фото: Save Ukraine

Україна повернула з тимчасово окупованих територій ще 4 українських дітей разом з сім’ями.

Про це повідомив засновник фонду Save Ukraine Микола Кулеба

«В окупації весь минулий навчальний рік двоє з цих дітей вчилися в українській школі онлайн, поки їхнім селом постійно проходили російські рейди. Під час таких занять, матір юних українців дивилася у вікно й слідкувала, аби в дім не увірвалися солдати РФ. Врешті російські військові почали погрожувати батькам, що заберуть їхніх дітей, відберуть будинок, а їх самих депортують. Тому сім’я була змушена віддати дітей в російську школу».

У школі «новеньких» українських дітей зобов’язали загорнутися у прапор РФ й ходити в ньому до кінця уроків. Коли ж деякі діти втомилися й попросили його зняти, вчителька погодилася. Однак вже за мить озброєний російський військовий сварив дітей за «нелюбов до Росії». У шкільних коридорах діти постійно бачили таких солдатів зі зброєю, які стояли під класами й забирали на «виховні бесіди» 10-річних українців за необережно сказане «будь ласка» в класі. На щастя, діти встигли походити в російську школу лише 4 дні, поки наші рятівники не забрали родину звідти».

За словами Миколи Кулеби, зараз родини вже перетнули кордон України й перебувають у безпеці. Тепер на них чекає психологічне відновлення й поступове повернення до нормального життя.

Усього команда Save Ukraine повернула з росії й ТОТ уже 204 дитини.

оренда квартири Львів

Новини