Україна повернула з полону 10 цивільних: серед них заступник голови Меджлісу та священники УГКЦ

Фото: Дмитро Лубінець, Телеграм-канал

Україні вдалося повернути з російського полону десятьох цивільних людей. Серед них, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу та священники Української греко-католицької церкви, захоплені в Бердянську за опір окупантам.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Вдалося повернути з російського полону ще десятьох наших людей. Попри всі складнощі.

Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, захоплений у Криму ще у 2021 році. Олена Пех та Валерій Матюшенко – цивільні, які були в полоні ще з 2017–2018 років. Богдан Гелета та Іван Левицький – священники Української греко-католицької церкви, захоплені в Бердянську за опір окупантам. Іще пʼятеро цивільних, які були захоплені на території Білорусі та позбавлені свободи: Микола Швець, Наталія Захаренко, Павло Купрієнко, Людмила Гончаренко та Катерина Брюханова. Усі вони вже звільнені та вдома – в Україні.»

Нагадаємо, 3-4 вересня 2021 року в Криму затримали 5 кримських татар: першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла, Азіза Ахтемова, Асана Ахтемова, Шевкета Усеінова та Ельдара Одаманова. Нарімана Джеляла (Джелялов – російський варіант прізвища) цілий день тримали в наручниках і з мішком на голові.

оренда квартири Львів

Новини