Україна працює зі США над новими санкціями проти РФ – Маркарова

Фото: Українська правда

Українська держава безпосередньо взаємодіє зі Сполученими Штатами Америки, а також іншими країнами для того, щоби проти Росії були введені нові ефективні санкції на тлі її ракетних атак по українських містах.

Про це розповіла в Вашингтоні посол України в США Оксана Маркарова, передає Укрінформ.

«Ми, безумовно, надаємо всю інформацію, працюємо з партнерами для того, щоби санкції (проти РФ – ред.) постійно розширювалися», – зауважила посол у відповідь на запитання, чи відбувається взаємодія із владою США для того, щоб посилити санкційне стримування ракетного терору РФ.

Дипломат підкреслила, що робота проводиться як щодо російських банків, так і інших юридичних та фізичних осіб в РФ, а також компаній та організацій, які надавали допомогу росіянам у останніх атаках.

У цьому контексті Маркарова нагадала, що впродовж останніх тижнів були запроваджені обмеження проти Ірану, а також країн і компаній, причетних до виробництва бойових дронів, переданих росіянам.

Вона підкреслила, що іноді обмеження вдається вводити швидше, іноді це займає більше часу, «оскільки ми прагнемо, щоби ці санкції мали реальний вплив, і жодні суди не могли скасовувати ці обмеження».

Маркарова наголосила, що напрямок міжнародного санкційного тиску на Росію є дуже важливим у зусиллях України на зовнішньополітичному фронті.

«Ми не припиняли роботу над ним. Наша точка зору – росія має бути максимально ізольована, і санкції повинні бути розширені, і ми, безумовно, працюємо над новими пакетами», – зауважила посол України в США.

Нагадаємо, Головне управління розвідки України встановило, що Росія вже використовує свій ракетний стратегічний запас, а частину ракет для ударів по Україні відправляє прямо із заводу. Водночас санкції та інші експортні обмеження суттєво ускладнюють процес виробництва росією сучасних озброєнь та боєприпасів.

оренда квартири Львів

Новини