Україна реалізує проєкти захисту енергооб’єктів, які ніхто у світі досі не робив – Шмигаль

Фото: КМУ

Україна проводить роботу по захисту енергообєктів, він буде багаторівневий. Реалізуються проєкти, які ніхто у світі досі не робив.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на форумі «Майбутнє української енергетики», повідомляє пресслужба КМУ.

Учасники заходу обговорили ключові виклики та стратегічні перспективи енергетичної сфери в Україні.

«Україна сьогодні має значно більшу кількість і потужність систем ППО. Минулого року не було ні Patriot, ні NASAMS, ні IRIS-T, ні SAMP-T, ні багатьох інших систем. Наша ППО стала ще більш комплексною і досвідченою. Продовжуємо працювати над її розвитком. До зими вона буде ще міцнішою, ще сильнішою й ефективнішою», – підкреслив Шмигаль.

За словами прем’єра, у РФ стало менше ракет. Він зауважив, що спроможність агресора виробляти їх значно нижча, ніж ворогу хотілося б.

Щодо захисту енергооб’єктів, то як зауважив прем’єр-міністр, він буде багаторівневий: пасивний та активний. За його словами, Україна робить проєкти, які ніхто у світі досі не робив. Продовжується робота над децентралізацією енергосистеми.

Денис Шмигаль подякував міжнародним партнерам за швидкі рішення, які посилили спроможність і стійкість нашої держави.

«Партнери надали $2,3 мільярда на відновлення та захист енергетики. Ми також розширили можливість для імпорту електроенергії з ЄС більш ніж удвічі: з 500 МВт до 1200 МВт», – сказав прем’єр.

оренда квартири Львів

Новини