Україна створила п’ять спільних підприємств із західними виробниками зброї – Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм-канал

Україна уклала вже п’ять договорів про спільне виробництво озброєння з провідними компаніями світу, цього року таких спільних підприємств створять ще десятки.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції, повідомляє Укрінформ.

«Дуже плідно співпрацюємо з лідерами виробництва озброєнь світу. Уже можемо говорити про 5 укладених контрактів і створення 5 спільних підприємств в Україні у співпраці з західними виробниками озброєння. Ця робота продовжується. Таких підприємств цього року будуть десятки», – зазначив Шмигаль.

За його словами, деякі підприємства Україна створює з партнерами непублічно. «Ми не оприлюднюємо, де вони створюються, щоб забезпечити їхню безпеку», – сказав він.

Прем’єр підкреслив, що насправді дуже багато провідних виробників зброї розглядають сьогодні можливість бути присутніми в Україні, укладати контракти, створювати спільні підприємства і виробляти зброю, а також складати окремі елементи і проводити ремонтні роботи.

«Це суттєво посилить нашу безпекову складову», – наголосив керівник уряду.

Нагадаємо, Україна, зокрема, підписала із транснаціональною компанією BAE System угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь.

оренда квартири Львів

Новини