Україна та Бельгія домовилися про спільне виробництво та ремонт зброї

Фото: Міноборони

Україна та Бельгія підписали Меморандум про взаєморозуміння, в якому йдеться про спільне виробництво певних типів та видів озброєнь, організації ремонту, підготовки спеціалістів та технічного персоналу.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони Королівства Бельгія, Міністерством оборони України та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України дає поштовх розвитку двосторонніх відносин, зокрема у сфері оборонного виробництва».

«Це дуже важливо у контексті питання розвитку вітчизняного ОПК, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні. Це є одним з наших пріоритетів», – зазначив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

За його словами, Меморандум окреслює наміри запроваджувати спільні проєкти, спрямовані на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості. Йдеться про плани щодо спільного виробництва певних типів та видів озброєнь, організації ремонту, підготовки спеціалістів та технічного персоналу.

Також передбачається реалізація інших заходів спрямованих на розбудову в Україні сучасної оборонної індустрії.

«Україна дуже зацікавлена у створенні спільних підприємств, які будуть функціонувати за міжнародними стандартами», – наголосив Гаврилюк.

Нагадаємо, минулого тижня відбувся бельгійсько-український семінар оборонної промисловості,у ньому взяли участь представники 33 українських, а також 8 бельгійських компаній, Асоціація бельгійської безпекової та оборонної промисловості (BSDI), а також представники урядового сектора оборони та безпеки обох країн. Семінар був націлений на розширення військово-технічного співробітництва України та Бельгії, зміцнення партнерства бельгійського й українського ОПК.

оренда квартири Львів

Новини