Україна та Канада провели черговий раунд переговорів щодо безпекових гарантій

Фото: Главком

Україна і Канада провели черговий раунд перемовин щодо майбутньої двосторонньої угоди про «гарантії безпеки». Вони відбулись у розвиток положень Спільної декларації про підтримку України, ухвалену лідерами держав-учасниць групи G7 12 липня 2023 року у Вільнюсі на полях саміту НАТО.

Про це повідомляє МЗС України.

Переговори відбулися ще 26 січня і Україну на них представляв заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький

Зокрема, Точицький подякував уряду Канади та канадського народу за неоцінену допомогу та розширену підтримку, надану Україні для забезпечення відсічі широкомасштабній збройній агресії РФ.

Очільниця делегації канадської сторони політичний директор МЗС Канади наголосила на непохитності та готовності Канади стояти пліч-о-пліч з Україною до подолання російської агресії.

Особливу увагу акцентовано на участі Канади у переговорному процесі, що символізує євро-атлантичний характер майбутніх безпекових зобов’язань, наданих Україні державами-партнерами.

Зазначається, що учасники переговорів продовжили безпосереднє опрацювання окремих положень проєкту майбутнього документа, обговорили його окремі блоки, а також обмінялись думками щодо планування та модальностей подальшого переговорного процесу.

оренда квартири Львів

Новини