Україні вдалося визволити з полону ще 75 своїх громадян

Фото: Зеленський, Фейсбук

Україна вдалося повернути з російського полону 75 своїх громадян серед них воїни ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Увесь цей час ми ні на день не припиняли працювати, щоб повернути додому кожного й кожну з російського полону. І сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних – усі вони вже на рідній землі.»

Як уточнили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, серед звільнених з полону – 70 чоловіків і пʼятеро жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.

Повернути на рідну землю вдалося 19 захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, які охороняли ЧАЕС, а також десять оборонців Маріуполя. Додому повертаються українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Зазначається, що сьогоднішній обмін – 52-ий з початку повномасштабного вторгнення РФ. Загалом вдалося визволити з полону окупантів вдалося вже 3210 Захисників та Захисниць України.

оренда квартири Львів

Новини