Україні вдалося звільнити з російського полону командирів «Азову» Редіса і Калину

Фото: МВС України

Керівників «Азову», які були на «Азовсталі», – командира Дениса Прокопенка «Редіса» та його заступника Святослава Паламара «Калину» вдалося звільнили з російського полону.

Про це повідомляють командир спецпідрозділу KRAKEN Сергій Величко у телеграм-каналі, колишній командир Азову Андрій Білецький

У телеграм-каналі «Чилі та Ко Харків» Величко (позивний Чилі) опублікував знімок зі звільненими українськими захисниками.

Крім Прокопенка та Паламара із полону російських загарбників вдалося звільнити командира 36-ї окремої бригади морської піхоти майора Сергія Волину.

На опублікованому фото із ними стоїть також голова головного управління розвідки Кирило Буданов та міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Фото: МВС України

«Щойно мав розмову по телефону з Редісом, Калиною та Апісом – всі мають бойовий настрій та навіть рвуться до бою. Чергове підтвердження, що АЗОВ – СТАЛЬ.

Наразі хлопці вже на волі, але в третій країні, куди прибули згідно домовленостей про обмін. Деякий час перебуватимуть там, але головне вже сталося – вони на волі та живі».

Президент Володимир Зеленський повідомив, що наразі українські захисники перебувають в Туреччині.

Фото: МВС України

За даними Української правди, українська сторона віддала Росії кума Путіна Віктора Медведчука, якого в Україні підозрюють у державній зраді.

Також, за словами джерел, обмін полоненими вдалося узгодити лише у неділю 18 вересня.

215 українських захисників вдалося звільнити під час обміну 21 вересня.

Відомо, що серед звільнених українських захисників опинилися: керівник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, парамедикиня Катерина Поліщук з позивним «Пташка», старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов, вагітна військова медик Мар’яна Мамонтова, та Дмитро Козацький із «Азову», чиї фото облетіли весь світ.

оренда квартири Львів

Новини