Українська армія – найкраща в світі – генерал-майор Збройних сил Австралії у відставці

Фото: ЗСУ

Найдосвідченіша та найкреативніша в світі. Так про українську армію говорить генерал-майор Збройних сил Австралії у відставці Мік Раян. Він вважає, що українські військові змогли засвоїти багато важливих уроків. Тому багатьом арміям є чому повчитися в українців.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному».

За його словами, унікальність української армії він зрозумів ще в 2022 році.

«Я здалеку спостерігав за лідерськими якостями українських військових і не тільки сухопутних військ, але й повітряних, морських сил. Я спостерігав, як вони перемагали у мисленні і перегравали росіян. Про таке ніхто навіть не міг мріяти у часи «холодної війни». Крім того, українська армія дуже швидко навчилась використовувати нове озброєння, як системи «HIMARS», «Patriot». Українська армія має хороше керівництво і тепер має добре озброєння. Ми очікуємо, що це зіграє роль в очікуваному контрнаступі», – говорить австралійський військовий.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Він нагадав, що до 2014 року українська армія була зовсім іншою військовою інституцією. І тільки після початку війни на Донбасі, в Україні зрозуміли, що війську треба змінюватись: модернізовуватись, озброюватись.

«Ряд людей, такі як генерал Залужний, були дуже енергійними в тому, щоб змінити мислення української армії щодо ставлення до солдат і керівництва військами. Це було досить трансформаційно», – зазначив Мік Раян.

На його думку, весь світ має повчитись в України як проводити військові операції « із сюрпризом» або із дронами.

оренда квартири Львів

Новини