Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула срібло в Токіо

Анжеліка Терлюга здобуває срібло у жіночому куміте до 55 кг і виборює історичну нагороду не лише для України, адже змагання з карате цього року дебютували у програмі Олімпійських ігор.

У напруженому півфіналі Анжеліка боролася до останньої секунди та перемогла представницю китайського Тайбею Вень Цзу-Юнь (4:4).

Проте у вирішальному поєдинку переконливішою все ж була суперниця з Болгарії Івет Горанова (4:1).

Спочатку тривала рівна боротьба. Однак після рахунку 1:1 ініціатива перейшла до суперниці одеситки, яка сповна використала перевагу.

Нагадаємо, що український боксер Олександр Хижняк виступить в фіналі олімпійського боксерського турніру в Токіо. У півфіналі представник Полтавської області переміг Еуміра Марсьяля з Філіппін роздільним рішенням суддів – 3:2. Суперником українця у фіналі 7-го серпня стане Геберт Соуза з Бразилії.

Сьогодні зранку у веслування на байдарках і каное серед жінок в каное-одиночці на дистанції 200 метрів українка Людмила Лузан фінішувала третьою та виборола бронзу. Це дванадцята медаль України.

Учора представниці артистичного плавання Марта Федіна й Анастасія Савчук, а також борчиня Ірина Коляденко можуть занести собі до активу виступи на Олімпійських іграх – у них треті місця за високої конкуренції від суперниць.

Нагадаємо, що першим українським олімпійським чемпіоном Токіо став 30-річний народний депутат України Жан Беленюк. Після переможної сутички він станцював гопак зі синьо-жовтим прапором у руках.