Українські дрони будуть зі штучним інтелектом: Камишін підписав Меорандум з Helsing GmbH

Фото: Мінстратегпром

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Helsing – німецька компанія, яка розробляє програмне забезпечення та інтегрує штучний інтелект в оборонні технології. Вона співпрацює з найбільшими оборонними виробниками, серед яких SAAB та Rheinmetall. В Україні компанія працює з 2022 року.

Як наголошують у Мінстратегпромі, метою підписання Меморандуму є підсилення українських оборонних технологій. Йдеться про впровадження технологій штучного інтелекту в дрони, зокрема БпЛА, українського виробництва.

«Цей рік для української оборонки стане роком штучного інтелекту та наземних роботизованих систем. Коли ворог переважає в кількості – ми маємо переважати в технологіях і в розумних рішеннях. Досвід та напрацювання Helsing допоможуть українським розробкам стати ще ефективнішими», – сказав Олександр Камишін.

Також компанія Helsing висловила наміри про подальшу співпрацю з українськими оборонними компаніями у цій сфері.

За словами Гундберта Шерфа, ця угода є кроком до інтеграції технологічних напрацювань Helsing в український оборонний сектор. Її мета – підтримати Україну в досягненні технологічної переваги і внеску в безпеку всієї Європи.

«Ми віримо, що програмне забезпечення, зокрема штучний інтелект, стане ключем до захисту наших демократій. Це партнерство є важливим кроком у нашій постійній підтримці України та її відважних Збройних Сил. Це дозволить нам прискорити інтеграцію найсучасніших рішень у сфері штучного інтелекту в українські оборонні системи», – зазначив співзасновник Helsing GmbH.

оренда квартири Львів

Новини