Українські військові не приймуть жодних компромісних рішень – Залужний


Україна за жодних умов не зупиниться на шляху звільнення своїх територій і не прийме жодних компромісних рішень. Умова для переговорів одна – Росія має залишити всі захоплені території.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у телефонній розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

«Запевнив, що ми будемо боротися, доки стане сил. Наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території».

Валерій Залужний також поінформував свого Марка Міллі про оперативну обстановку та першочергові потреби Сил оборони.

За його словами, ситуація на фронті стабільна та контрольована. Україна уважно відслідковує дії противника на кордоні з республікою Білорусь і будує надійний щит для захисту України з півночі.

Окрім того, Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку.

Ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар’їнка-Павлівка, але успіху не має. Україна тримає оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам.

На Херсонському напрямку проводяться стабілізаційні дії та укріплюються рубежі оборони.

«Генеральний штаб Збройних Сил України продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань із стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу».

Новини